Telefon Dinleme

Telefon Dinleme

Çocukların internet erişimi konusunda endişeli iseniz, cep telefonu dinleme yazılımı, çocuğunuzun cep telefonunu kontrol etmenize yardımcı olur. Monitor minör telefon dinleme programı özellikleri arasında arama geçmişi, arama dinleme, telefon dinleme, telefon izleme, telefon takip, sms geçmişi, telefon rehberi, whatsApp takip, GPS, konum takip, hatta fotoğraf çekmenizi, kamera ile izlemenizi sağlar. Tüm bu özellikleri monitor minor telefon dinleme programı ile kullanabilirsiniz.

Telefon dinleme programı Monitor minor özgürlüklerine müdahele etmeden çocuklarınızın cep telefonlarını izlenmesini sağlar.

Telefon dinleme programı, Mobil izleme yazılımı, yalnızca çocukların izlenmesi için değil, telefonunuzun güvenliği içinde kullanılır. Her görüşme, arama kaydı, kısa mesajlar sms, WhatsApp izleme için kullanılır ve izlemekte olduğunuz telefonun GPS konum bilgisini size verir. Ayrıca, çocuğunuzun cep telefonundaki çeşitli kullanım bilgilerini de kontrol panelinizde görebilirsiniz. Telefon dinleme programı tüm bu işlemleri tek kontrol panelinde gerçekleştirir.

Monitor minor cep telefonunuz kaybolduğunda kolaylıkla ulaşmak için de kullanılır. Akıllı telefonunuza, Monitorminör uygulamasını android telefonunuza yükleyerek, Monitor minör cep telefonu izleme ve telefon dinleme yazılımını kullanabilirsiniz.